Perdormise

Струмица Денес

Струмица Денес

ЕКСКЛУЗИВНА ВЕСТ: ВЛЕГОЛ СО КОПАЧ ВО „СЕНАТОР“ КАЗИНО ВО СТРУМИЦА И ГО ДЕМОЛИРАЛ!

Вечерва на социјалните мрежи се појави видео каде што се гледа како е демолирано казино на „Сентор“ во Струмица. Според тоа што се зборува во видеото, непознат...

Струмица Денес

(ЛЕТО 2018) ПОНУДА НА МЕСЕЦОТ: ВО ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ХОТЕЛИ НА СОНЧЕВ БРЕГ, ОВАА ЛЕТО 140 ЕВРА СЕДУМ НОЌЕВАЊА ALL INCLUSIVE САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ!

ALL INCLUSIVE GOLDEN INA – СОНЧЕВ БРЕГ 2018 ALL INCLUSIVE ПО ЛИЦЕ 28.04-30.05 – 7 ноќевања – 140 € 1.06-15.06- 20 – 7 ноќевања – 175 € 16.06-30.06- 38 – 7...

Струмица Денес

Погледнете од кога започнува летното сметање на времето- не заборавајте да го мрднете часовникот напред

Пролетта во Македонија и на северната хемисфера започна вчера во 17:15 часот и ќе трае до 21 јуни во 11:07 часот кога календарски почнува летото. Летното...