Perdormire

Реклама

Реклама Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: „ЕЛ ВЕДРА“- ОТВОРЕНА ПРОДАВНИЦА ЗА ДЕТСКА ОБЛЕКА, ИГРАЧКИ И АКСЕСОАРИ ВЕДНАШ НАСПРОТИ НОВАТА БОЛНИЦА!

Струмица доби нова продавница за детска облека, играчки и аксесоари. Вашите најмили заслужуваат удобност во секојдневието. Со ваше одобрение „ЕЛ ВЕДРА“ ќе се...

Реклама Струмица

НОВО ВО СТРУМИЦА: ГИ ЗНАЕВМЕ КАКО НАЈПОЗИТИВНИТЕ ЛУЃЕ ВО „ГЛОБАЛ“, ДЕНЕСКА ОТВОРИЈА СВОЈА ПРОДАВНИЦА ЗА СЕКАКОВ ВИД НА ЧЕВЛИ НА МЕСТОТО НА СЕНДВИЧАРА „ЗДРАВЕЦ“

„XCESS – BUBA SHOES“ е името на новата продавница за секаков вид на чевли веднаш на местото на поранешната сендвичара „ЗДРАВЕЦ“ наспроти „ГЛОБАЛ“...

Реклама Струмица

(ФОТО) СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СО ДВОРНО МЕСТО ВО СЕЛО МУРТИНО – ЦЕНАТА И ДЕТАЛИТЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ВО ОБЈАВАТА!

Се продава двоспратен деловен простор со дворно место во село Муртино, Струмица: – Магацински простор- 224 метри квадратни – Дворно место- 642...

Реклама Струмица

ВРАБОТУВАЊЕ ВО СТРУМИЦА: ФРИЗЕРСКИ САЛОН БАРА ДЕВОЈКА ЗА РАБОТА – ИНФОРМАЦИИ НА 071 205 045!

Ново вработување во Струмица. Фризерски салон бара девојка за работа, а сите оние кои се заинтересирани за подетални информациии, може да се јават на следниот...

Реклама Струмица

НОВО ВО СТРУМИЦА: „АЛБАТРОС“ Е НОВАТА ПРОДАВНИЦА ЗА СЕКАКОВ ВИД НА ОБУВКИ КОЈА СЕ НАОЃА ВО БЛИЗИНА НА НАРОДНА ТЕХНИКА!

„АЛБАТРОС“ е името на новата продавница во Струмица за секаков вид на обувки која се наоѓа во близина на Народна техника, или поточно на улицата „Братство и...

Реклама Струмица

(ФОТО) ОД „ГЛОБАЛ“ ДО СЕНДВИЧАРА „КОРЗО“ : НАЈДОБРИТЕ ОБУВКИ НА „КАВАЗ“ ЗА СЕКОЈА ВОЗРАСТ, ОТСЕГА НА НОВА ЛОКАЦИЈА ВО СТРУМИЦА!

„Каваз“ во „Глобал“ важеше за еден од најдобрите кој ги снабдуваше струмичани со најдобрите обувки. Од неодамна „Каваз“ е на нова локација во Струмица веднаш...

Реклама Струмица

СТРУМИЧКИОТ САЛОН ЗА МЕБЕЛ ЕФ-КМ СО ПОНУДА ДО СТРУМИЧАНИ: КУПУВАЈТЕ КАЈ НАС НА РАТИ САМО СО ЛИЧНА КАРТА!

На својот официјален фејсбук профил, струмичкиот салон за мебел ЕФ-КМ кој важи за еден од најдобрите во југоистокот, со интересна понуда до сите свои...