Perdormise
Ново во Градот Реклама Струмица

НОВО И ЕДИНСТВЕНО ВО СТРУМИЦА: „МЕДИКВАНТ“ Е ИМЕТО НА НОВООТВОРЕНИОТ ЦЕНТАР ПО КВАНТНА МЕДИЦИНА ВО ГРАДОТ!

Струмица неодамна доби единствен центар во градот по квантна медицина кој го носи името „МЕДИКВАНТ“. Истиот се наоѓа на улицата „Огражден 21“...

Ново во Градот

Ново во Градот Реклама Струмица

НОВО И ЕДИНСТВЕНО ВО СТРУМИЦА: „МЕДИКВАНТ“ Е ИМЕТО НА НОВООТВОРЕНИОТ ЦЕНТАР ПО КВАНТНА МЕДИЦИНА ВО ГРАДОТ!

Струмица неодамна доби единствен центар во градот по квантна медицина кој го носи името „МЕДИКВАНТ“. Истиот се наоѓа на улицата „Огражден 21“. Локацијата може...

Ново во Градот Струмица

(ФОТО ОД ОТВОРАЊЕ) СТРУМИЦА ГО ДОБИ ОНА ШТО МНОГУ ЕВРОПСКИ МЕТРОПОЛИ ГО НЕМААТ – „PULSE FITNESS & SPA“ КОНЕЧНО ВО НАШИОТ ГРАД!

Долгонајавуваното отворање на „PULSE FITNESS & SPA“ конечно се случи во нашиот град. Струмица доби она што многу европски метрополи го немаат. „PULSE...

Ново во Градот Реклама Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА ОД ОТВОРАЊЕ) НОВО ВО СТРУМИЦА: СЕ ОТВОРИ „HAIR GALLERY BY ALEX“ НА СТИЛИСТОТ-ФРИЗЕР АЛЕКСАНДАР ТОШЕВ!

„Hair Gallery by Alex“ е новиот галериски простор во градот на стилистот и фризер Александар Тошев кој доби свое официјално отворање викендот. Галерискиот...

Ново во Градот Реклама

(ФОТОГАЛЕРИЈА) КОНЕЧНО ВО СТРУМИЦА: СВЕТСКИ ПОЗНАТИОТ БРЕНД ЗА ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО ОСВЕТЛУВАЊЕ „ЕГЛО“, СО ПРОДАЖЕН САЛОН И ОВДЕ!

Конечно во Струмица! Светски познатиот бренд за внатрешно и надворешно осветлување „ЕГЛО“ со продажен салон и овде кај нас во Струмица. Додадете хармонија во...

Ново во Градот

НОВО ВО СТРУМИЦА: БРОЈ 1 СРЕДСТВАТА ЗА ЧИСТЕЊЕ „CHANTECLAIR“ ВО ИТАЛИЈА, СЕГА И ВО СТРУМИЦА – НИВНИ УВОЗНИК Е НОВООТВОРЕНАТА КОМПАНИЈА „СЕМПЕР ИНВЕСТ“

„СЕМПЕР ИНВЕСТ“ е името на новата струмичка компанија која е официјален увозник и дистрибутер на познатите италјански средства за чистење „CHANTECLAIR“. Ова се...

Ново во Градот

(ФОТОГАЛЕРИЈА ОД ОТВОРАЊЕ) Ново во Струмица: Вкусете ја најдобрата скара на жар во градот во „ФИЛЕ“

Ако досега се двоумевте каде е најдобрата скара во Струмица, од денес сигурно нема! Скара на жар „ФИЛЕ“ синоќа доби свои официјално отворање на Булевар „Гоце...

Ново во Градот Струмица

НАСКОРО НОВО ВО ГРАДОТ: Познатата компанија „ЕГЛО“ со свој салон и во Струмица!

Познатата компанија „ЕГЛО“ која располага со производи за надворешно и внатрешно осветлување наскоро со свој салон и во Струмица. Со толку многу нови производи...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: „ОПТИКА-ЛМ“ приреди спектакуларно отворање на својата втора и поголема оптика во градот!

Нивната приказна започна во 1990 година кога во Струмица ја отворија својата прва оптика! Од тогаш па се до денес „ОПТИКА-ЛМ“ успеа да стане една од...

Ново во Градот

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Ново во Струмица: На самиот плоштад во градот се отвори ново COFFEE TO GO „Мјау, Мјау“

Струмичани вечерва добија уште едно ново место за релаксација и уживање! Coffee to go „Mјау,Мјау“ се наоѓа веднаш наспроти споменикот „Гоце Делчев“ на самиот...