(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: СЕ ОТВОРИ НОВ САЛОН ЗА УБАВИНА „ELEVEN“ СМЕСТЕН ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ КОЈ НУДИ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ОДЛИЧНИ УСЛУГИ!

јуни 10, 2021

Сместен во срцето на Струмица, или поточно наспроти „ЗДРАВЕЦ“ кај салата „Партизан“, се отвори новиот салон за убавина „ELEVEN“.

За само неколку денови, гласот за квалитетот за „ELEVEN“ се раширува низ струмичани кои отсекогаш знаеле да го препознаат. Салонот за убавинa ви ги нуди следните услуги:

– МАНИКИР

– ПЕДИКИР

– ДЕПИЛАЦИЈА

– СВИЛЕНИ ТРЕПКИ

– BROW LAMINATION

– ШМИНКА

Сите оние кои сакаат да резервираат термин, може да се јават на следниот телефонски број: 078 348 177 и 075 255 110

ФЕЈСБУК ЛИНК: кликни ОВДЕ.

ИНСТАГРАМ ЛИНК: beautystudio_eleven

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: