Home

Perdormire

Ново во Градот

Ново во Градот Реклама Струмица

НОВО: СТРУМИЧКАТА КОМПАНИЈА „СТОТРИ“ Е ОФИЦИЈАЛЕН ДИСТРИБУТЕР ВО ЈУГОИСТОКОТ НА „ЈЕЛЕН“, „КАМЕНИЦА“, „СТАРОПРАМЕН“ „BECK’S“ И „СТЕЛА АРТОИС“

Струмичката компанија „СТОТРИ“ е официјален дистрибутер на пивата „ЈЕЛЕН“, „КАМЕНИЦА“, „СТАРОПРАМЕН“ „BECK’S“ И „СТЕЛА АРТОИС“. Сите оние кои сакаат да...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО ГРАДОТ: СТРУМИЦА ДОБИ МОДЕРЕН ГЕЈМИНГ ЦЕНТАР „ROG“, ОПРЕМЕН СПОРЕД ЕВРОПСКИ СТАНДАРДИ!

Струмица доби нов гејмерски центар кој го носи името „ROG“ и се наоѓа веднаш наспроти училиштето „Димитар Влахов“ или поточно на улицата „Панче Пешев“ бр.47...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: СЕ ОТВОРИ НОВ ЛУКСУЗЕН САЛОН ЗА УБАВИНА „ФИДАНИ“ СМЕСТЕН ВО ГРАДСКИОТ ПАРК КОЈ НУДИ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ОДЛИЧНИ УСЛУГИ!

Сместен во срцето на градскиот парк во Струмица, или поточно до „Вила Парк“, се отвори новиот салон за убавина „Фидани“. За само неколку денови, гласот за...

Ново во Градот Струмица

НОВО ВО СТРУМИЦА: „ЕКО ПАКУВАЊЕ“, КОМПАНИЈА СО ДЕЈНОСТ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ОТПАД ОД ПАКУВАЊЕ – ПРИЈАВЕТЕ ГО ОТПАДОТ ОД ПАКУВАЊЕ, ЗА ЧИСТА И УБАВА СТРУМИЦА

ЕКО ПАКУВАЊЕ ДОО Струмица е непрофитна компанија со дејност за управување со отпад од пакување, во согласност со Законот за управување со пакување и отпад од...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: ДОКТОР НИКОЛА МАЏУНКОВ ЈА ОТВОРИ НАЈДОБРАТА ПОЛИКЛИНИКА ВО ЈУГОИСТОЧНА МАКЕДОНИЈА!

Здравјето едноставно нема цена, а задоволството на нашите пациенти е наш приоритет! – под ова мото, минатата недела и официјално беше отворена...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: „TRUTH“ Е ИМЕТО НА НОВОТО COFFEE TO GO ВО НАШИОТ ГРАД КОЕ СЕ НАОЃА ВЕДНАШ ДО „ВКУС“

Струмичани синоќа добија уште едно ново место за релаксација и уживање! Coffee to go „ТRUTH“ се наоѓа веднаш до „ВКУС“. Повелете и уживајте во вашето омилено...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: ОД ДЕНЕС, МОДЕРНИОТ БРЕНД ЗА ЖЕНСКИ ТАШНИ И МОДНИ ДОДАТОЦИ “MARABELLA” ВО „ГЛОБАЛ“

Модерниот бренд за женски ташни и модни додатоци „MARABELLA“ од денес и во Струмица во „Глобал“ на први кат. “MARABELLA” е моден бренд основан во...

Ново во Градот Струмица

(ФОТО) Ново ексклузивно ателје на Елена Лука во Струмица по сите светски стандарди!

Новото ексклузивно ателје на модниот бренд Елена Лука во Струмица, деновиве започна со работа на нова локација, непосредно пред 5-годишниот јубилеј од...

Ново во Градот Реклама Струмица

НОВО И ЕДИНСТВЕНО ВО СТРУМИЦА: „МЕДИКВАНТ“ Е ИМЕТО НА НОВООТВОРЕНИОТ ЦЕНТАР ПО КВАНТНА МЕДИЦИНА ВО ГРАДОТ!

Струмица неодамна доби единствен центар во градот по квантна медицина кој го носи името „МЕДИКВАНТ“. Истиот се наоѓа на улицата „Огражден 21“. Локацијата може...

Ново во Градот Струмица

(ФОТО ОД ОТВОРАЊЕ) СТРУМИЦА ГО ДОБИ ОНА ШТО МНОГУ ЕВРОПСКИ МЕТРОПОЛИ ГО НЕМААТ – „PULSE FITNESS & SPA“ КОНЕЧНО ВО НАШИОТ ГРАД!

Долгонајавуваното отворање на „PULSE FITNESS & SPA“ конечно се случи во нашиот град. Струмица доби она што многу европски метрополи го немаат. „PULSE...