Home

Perdormire
Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: СЕ ОТВОРИ НОВ САЛОН ЗА УБАВИНА „ELEVEN“ СМЕСТЕН ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ КОЈ НУДИ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ОДЛИЧНИ УСЛУГИ!

Сместен во срцето на Струмица, или поточно наспроти „ЗДРАВЕЦ“ кај салата „Партизан“, се отвори новиот салон за убавина „ELEVEN“. За само неколку...

Ново во Градот

Ново во Градот Реклама Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: ТИ-ДИ ФРУТИ ОТВОРИ ТРЕТ СПЕЦИЈАЛИЗИРАН МАРКЕТ ЗА ОВОШЈЕ, ЗЕЛЕНЧУК И ЗДРАВА ХРАНА!

По првиот и вториот специјализиран маркет за за овошје, зеленчук и здрава храна кои се наоѓаат во населбата „Карпош“ во Струмица и веднаш наспроти стариот...

Ново во Градот Струмица

СТРУМИЦА ДОБИВА НЕШТО НОВО: ВО ПЕТОК ОФИЦИЈАЛНО ОТВОРАЊЕ НА „АВАТАР“ НА НОВАТА ЛЕТНА ЛОКАЦИЈА!

Петок (10.07.2020) конечно Струмица добива нешто ново, вистинско освежување во ноќниот живот. Ново место за излегување и креирање на нови спомени. ЛЕТНА...

Ново во Градот Реклама Струмица

(ФОТО) КВАЛИТЕТОТ Е ВО СТРУМИЦА: ПРОДАВНИЦАТА ЗА СПОРТСКА ОБЛЕКА „АТЛЕТИК ББ“ СО ГОЛЕМИ ПОПУСТИ НА ТРЕНЕРКИ, ШОРЦЕВИ И МАИЦИ ДО 1 АВГУСТ!

Квалитетот е токму во нашата Струмица! Со големо задоволство ве известуваме дека продавницата за спортска облека „АТЛЕТИК ББ“ најави големи попусти на ...

Ново во Градот Струмица

НАСКОРО НОВО ВО СТРУМИЦА: „CRAFT“ KOJ ЌЕ СЕ НАОЃА ПОЗАДИ СТАРАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА, ЌЕ ВРШИ ДОСТАВА НА ПИЦИ, ПАСТАРМАЈЛИИ СО БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ДОМ!

За помалку од десеттина дена, Струмица ќе добие ново место каде пиците и пастармајлиите ќе ви бидат доставувани до вашиот дом со бесплатна достава. Како што не...

Ново во Градот Реклама Струмица

НОВО: СТРУМИЧКАТА КОМПАНИЈА „СТОТРИ“ Е ОФИЦИЈАЛЕН ДИСТРИБУТЕР ВО ЈУГОИСТОКОТ НА „ЈЕЛЕН“, „КАМЕНИЦА“, „СТАРОПРАМЕН“ „BECK’S“ И „СТЕЛА АРТОИС“

Струмичката компанија „СТОТРИ“ е официјален дистрибутер на пивата „ЈЕЛЕН“, „КАМЕНИЦА“, „СТАРОПРАМЕН“ „BECK’S“ И „СТЕЛА АРТОИС“. Сите оние кои сакаат да...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО ГРАДОТ: СТРУМИЦА ДОБИ МОДЕРЕН ГЕЈМИНГ ЦЕНТАР „ROG“, ОПРЕМЕН СПОРЕД ЕВРОПСКИ СТАНДАРДИ!

Струмица доби нов гејмерски центар кој го носи името „ROG“ и се наоѓа веднаш наспроти училиштето „Димитар Влахов“ или поточно на улицата „Панче Пешев“ бр.47...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: СЕ ОТВОРИ НОВ ЛУКСУЗЕН САЛОН ЗА УБАВИНА „ФИДАНИ“ СМЕСТЕН ВО ГРАДСКИОТ ПАРК КОЈ НУДИ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ОДЛИЧНИ УСЛУГИ!

Сместен во срцето на градскиот парк во Струмица, или поточно до „Вила Парк“, се отвори новиот салон за убавина „Фидани“. За само неколку денови, гласот за...

Ново во Градот Струмица

НОВО ВО СТРУМИЦА: „ЕКО ПАКУВАЊЕ“, КОМПАНИЈА СО ДЕЈНОСТ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ОТПАД ОД ПАКУВАЊЕ – ПРИЈАВЕТЕ ГО ОТПАДОТ ОД ПАКУВАЊЕ, ЗА ЧИСТА И УБАВА СТРУМИЦА

ЕКО ПАКУВАЊЕ ДОО Струмица е непрофитна компанија со дејност за управување со отпад од пакување, во согласност со Законот за управување со пакување и отпад од...

Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: ДОКТОР НИКОЛА МАЏУНКОВ ЈА ОТВОРИ НАЈДОБРАТА ПОЛИКЛИНИКА ВО ЈУГОИСТОЧНА МАКЕДОНИЈА!

Здравјето едноставно нема цена, а задоволството на нашите пациенти е наш приоритет! – под ова мото, минатата недела и официјално беше отворена...