strumica denes logo

(ФОТО) КВАЛИТЕТОТ Е ВО СТРУМИЦА: ПРОДАВНИЦАТА ЗА СПОРТСКА ОБЛЕКА „АТЛЕТИК ББ“ СО ГОЛЕМИ ПОПУСТИ НА ТРЕНЕРКИ, ШОРЦЕВИ И МАИЦИ ДО 1 АВГУСТ!

Автор:

Датум:

јули 2, 2020

Автор:

Датум:

јули 2, 2020

Квалитетот е токму во нашата Струмица! Со големо задоволство ве известуваме дека продавницата за спортска облека „АТЛЕТИК ББ“ најави големи попусти на  тренерки до 1 август по цена од 1.300 денари, попусти на шорцеви и маици по 400 и 500 денари.

Инаку, „АТЛЕТИК ББ“ се наоѓа во внатрешноста на ТЦ „Глобал“ – приземје, или поточно во внатрешниот ред на КИТ-ГО маркет, зад железаријата. Повелете и уверете се во врвниот квалитет и љубезната услуга на вработените!

Во продолжение погледнете ги фотографиите: