strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: „TRUTH“ Е ИМЕТО НА НОВОТО COFFEE TO GO ВО НАШИОТ ГРАД КОЕ СЕ НАОЃА ВЕДНАШ ДО „ВКУС“

Автор:

Датум:

февруари 27, 2020

Автор:

Датум:

февруари 27, 2020

Струмичани синоќа добија уште едно ново место за релаксација и уживање! Coffee to go „ТRUTH“ се наоѓа веднаш до „ВКУС“. Повелете и уживајте во вашето омилено топло чоколадо, кафе, чај или што и да посакате. Тимот на Струмица Денес им посакува многу успех во работењето! Во продолжение погледнете ги фотографиите од самото отворање:

ФОТО: Столе Ангелов