strumica denes logo

(ФОТО) НОВО И УНИКАТНО ВО СТРУМИЦА: STOP&GO Е НОВИОТ САЛОН И СЕРВИС ЗА ГУМИ ВО ГРАДОТ ВЕДНАШ ДО БЕНЗИНСКАТА „ECO OIL“

Автор:

Датум:

мај 18, 2021

Автор:

Датум:

мај 18, 2021

Stop&Go отвори свој салон и сервис за гуми во Струмица, зголемувајќи го значително изборот и понудата на патнички, СУВ и полутеретни гуми во градот. Локацијата е на (Бул. Гоце Делчев бр 66 патот за Ново село). веднаш до бензиската на Eco Oil.

Со својот асортиман нуди голем избор на светски познати брендови на гуми како што се Hankook, Michelin, Continental, Bridgestone, Goodyear, Laufenn, Lassa, Pirelli и многу други, достапни веднаш или по нарачка.

Во склоп на продажниот салон функционира и сопствен сервис кој нуди монтажа и балансирање на купените гуми, сезонски промени на гуми, вулканизерство и други услуги поврзани со оваа дејност.

Исто така, можете да го разгледате големиот избор на гуми на нивната веб страна на следниот линк – https://stop-go.com.mk/