strumica denes logo

(ФОТО) НОВО ВО СТРУМИЦА: ОТВОРЕН САЛОН ЗА УНИКАТЕН СРЕБРЕН НАКИТ СО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО ГРАДОТ – „HAREM JEWЕLLERY“ СЕ НАОЃА ВО РЕДОТ НА КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА!

Автор:

Датум:

јуни 27, 2021

Автор:

Датум:

јуни 27, 2021

Салон за уникатен сребрен накит изработен со висок квалитет и најниски цени во Струмица. „HAREM JEWЕLLERY“ е името кое на струмичани ќе им понуди сребрени прстени, нараквици, обетки и ланчиња кои ќе Ви послужат за секаква прилика.

Блесокот на кристалите и цирконите на накитот на „HAREM JEWЕLLERY“ нема да ве остави рамнодушни, затоа дополнете ја вашата убавина со парче квалитетен накит. „HAREM JEWЕLLERY“ најавува и многу големи изненадувања наскоро.

„HAREM JEWЕLLERY“ се наоѓа во редот на КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА наспроти „ТИНЕКС“.

Во продолжение погледнете дел од фотографиите: