Perdormire

Реклама

Реклама Струмица

СЛОБОДНИ ПЕТ МЕСТА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ВО СТРУМИЧКАТА КОМПАНИЈА ЗА ДРВОПРЕРАБОТУВАЧКА ДЕЈНОСТ „СТОИЛКОВ ПРОДУКТ“

Струмичка компанија за дрвопреработувачка дејност во Струмица „Стоилков Продукт“, вработува на следниве работни места: – 2 ЛИЦА ЗА ВО МАШИНСКИ ПОГОН...

Реклама Струмица

НОВ ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ: СТРУМИЧКАТА КОМПАНИЈА „НИПРОМ“ БАРА РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТА ВО ПОГОН СО И БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО!

Компанијата „НИПРОМ“ има потреба од општи работници во погон, со или без работно искуство. „НИПРОМ“ ви нуди работно време од понеделник до сабота, редовни...

Реклама Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) САЛОНОТ ЗА МЕБЕЛ „АГОЛ-ТИ“ ЗА ЕДНА ГОДИНА СЕ ПРОБИ МЕЃУ НАЈДОБРИТЕ ВО РЕГИОНОТ, НЕОДАМНА НАЈАВИЈА МНОГУ НОВОСТИ СО ВИСОКИОТ ПРЕПОЗНАТЛИВ КВАЛИТЕТ!

Пред точно една година го најавивме нивното отворање! Денеска салонот за мебел „АГОЛ-ТИ“ е еден од најдобрите во овој регион и препознатлив по високиот...

Ново во Градот Реклама Струмица

(ФОТО) КВАЛИТЕТОТ Е ВО СТРУМИЦА: ПРОДАВНИЦАТА ЗА СПОРТСКА ОБЛЕКА „АТЛЕТИК ББ“ СО ГОЛЕМИ ПОПУСТИ НА ТРЕНЕРКИ, ШОРЦЕВИ И МАИЦИ ДО 1 АВГУСТ!

Квалитетот е токму во нашата Струмица! Со големо задоволство ве известуваме дека продавницата за спортска облека „АТЛЕТИК ББ“ најави големи попусти на ...

Ново во Градот Реклама Струмица

НОВО: СТРУМИЧКАТА КОМПАНИЈА „СТОТРИ“ Е ОФИЦИЈАЛЕН ДИСТРИБУТЕР ВО ЈУГОИСТОКОТ НА „ЈЕЛЕН“, „КАМЕНИЦА“, „СТАРОПРАМЕН“ „BECK’S“ И „СТЕЛА АРТОИС“

Струмичката компанија „СТОТРИ“ е официјален дистрибутер на пивата „ЈЕЛЕН“, „КАМЕНИЦА“, „СТАРОПРАМЕН“ „BECK’S“ И „СТЕЛА АРТОИС“. Сите оние кои сакаат да...