strumica denes logo

ЕКСКЛУЗИВНА ВЕСТ: ВЛЕГОЛ СО КОПАЧ ВО „СЕНАТОР“ КАЗИНО ВО СТРУМИЦА И ГО ДЕМОЛИРАЛ!

Автор:

Датум:

март 21, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 21, 2018

Категории:

Струмица Денес

Вечерва на социјалните мрежи се појави видео каде што се гледа како е демолирано казино на „Сентор“ во Струмица. Според тоа што се зборува во видеото, непознат човек со копач демолирал 50 слот апарати и неколку рулет машини. Со повеќе детали во текот на утрешниот ден.