(ЛЕТО 2018) ПОНУДА НА МЕСЕЦОТ: ВО ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ХОТЕЛИ НА СОНЧЕВ БРЕГ, ОВАА ЛЕТО 140 ЕВРА СЕДУМ НОЌЕВАЊА ALL INCLUSIVE САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ!

март 21, 2018

ALL INCLUSIVE GOLDEN INA – СОНЧЕВ БРЕГ 2018
ALL INCLUSIVE ПО ЛИЦЕ
28.04-30.05 – 7 ноќевања – 140 €
1.06-15.06- 20 – 7 ноќевања – 175 €
16.06-30.06- 38 – 7 ноќевања – 301 €
1.07- 20.08 – 7 ноќевања – 385 €
21.08- 10.09 – 7 ноќевања – 301 €
11.09-30.09 – 7 ноќевања – 245 €

28.04 – 30.09.2018 – All Inclusive
Деца до 5,99 – 70 € – 7 ноќевања
Деца од 6 до 11,99 – 126 € – 7 ноќевања

Хотел Golden Ina *** е лоциран во непосредна близина на плажа Румба Бич.
Комплексот располага со отворен базен и џакузи када. Сите простории се климатизирани, имаат кабловска телевизија, фрижидер и сопствена бања со туш, како и балкон. Некои од нив се исто така со добро опремени кујнски бокс.От повеќето соби се открива морски поглед.
Во општите делови има слободен пристап до Wi-Fi интернет. Хотел Golden Ina – Румба Бич нуди исто деноноќно рецепција, снек-бар и тераса. Само 30 метри има маркет. Главната улица на Сончев Брег е само 1 км., Какао Бич 1 км.

• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ