strumica denes logo
Општини

мај 9, 2022

ПРОНАЈДЕНА МАРИХУАНА КАЈ 26 ГОДИШНО МОМЧЕ ОД СТРУМИЦА!

На 08.05.2022 во 01.00 часот на ул.„Сандо Масев“ во Струмица,

Види повеќе

мај 8, 2022

МРТ со ocтpa ocyда за Коевска: Размислуваме да ја повлечеме Андреа од Евровизиja!

МРТ со жестока реакција за фрлањето на знамето од страна

Види повеќе

мај 8, 2022

Македонската претставничка за Евровизија го фрли знамето на земја додека позираше!

Андреа Коевска, која ја претставува Македонија на Евросонг додека ја

Види повеќе

мај 7, 2022

ЏОЛИ МАРКЕТ-СТРУМИЦА ВРАБОТУВА ПРОДАВАЧКА!

Џоли Маркет Струмица има потреба од продавачка. Сите заинтересирани може

Види повеќе

мај 7, 2022

Креациите на струмичанката Данче Лазарова претставени на модна ревија во Швајцарија!

Неодамна во Лаузен, Швајцарија струмичанката Данче Лазарова имаше можност да

Види повеќе