Home

Perdormire
Ново во Градот Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: СЕ ОТВОРИ НОВ САЛОН ЗА УБАВИНА „ELEVEN“ СМЕСТЕН ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ КОЈ НУДИ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ОДЛИЧНИ УСЛУГИ!

Сместен во срцето на Струмица, или поточно наспроти „ЗДРАВЕЦ“ кај салата „Партизан“, се отвори новиот салон за убавина „ELEVEN“. За само неколку...

Ново во Градот

Ново во Градот

ЕКСКЛУЗИВНО: Босанец уценувал струмичанка -„уплати ми 2000 евра на сметка или ќе ги објавам фотографиите“

Полициската станица од општа надлежност Струмица поднесе кривична пријава против 27- годишниот М.В, државјанин на Босна и Херцеговина, поради постоење основи...