(ФОТО) СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ПОМЕЃУ АВТОБУС И АВТОМОБИЛ ВО БЛИЗИНА НА ПАЗАРОТ „ЧЕШЕЛ“ – СООБРАЌАЈОТ ВО ПРЕКИН!

март 8, 2018

Пред половина час во близина на пазарот „Чешел“ се случи сообраќајна несреќа помеѓу автобус и автомобил поради што сообраќајот во моментот е во прекин и е создадена голема колона од возила. Полицијата е на местото на несреќата и врши увид на истата. Засега немаме информации дали има повредени.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ