strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ВО НОВО РУВО-МАГИЈАТА НА „БИСЕР“ ПРОДОЛЖУВА И ПОНАТАМУ!

Автор:

Датум:

март 24, 2018

Категории:

Ново во Градот

Автор:

Датум:

март 24, 2018

Категории:

Ново во Градот

Од синоќа омилениот и познат струмичи бренд за бели пецива и слатки „Бисер“  доби ново руво, односно тие го проширија својот објект а сето тоа го одбележаа со свечено и официјално отварање на кое присуствуваа многу гости кои им посакаа уште повеќе успех за во иднина. Ако до денес струмичани имаа прилика да ги вкусат најдобрите бели пецива и слатки во градот отсега ќе имаат прилика да ги пробат и најдобрите и највуксни пици, тостови и хамбургери. Магијата на „Бисер“ продолжува и понатаму! Посетете ги и уверете се во нивниот квалитет. Честитки!