Perdormire

Tag - струмица

Струмица Денес

СТРУМИЧКИОТ СТИЛИСТ ДОНЕ МАНЧЕВ ПОВТОРНО СЕ ПОГРИЖИ ЗА ИЗГЛЕДОТ НА ФУДБАЛЕРОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД – НЕМАЊА МАТИЧ!

  Соработката на струмичкиот стилист со еден од најдобрите фудбалери во премиер лигата кој е ново засилување на Манчестер Јунајтед продолжува! Станува...

Струмица Денес

(ФОТО) ИЗНАЈМЕТЕ ВОЗИЛО ОД RENT A CAR EURO SKALA-СТРУМИЦА: ОД ДЕНЕС ДОСТАПНИ ЧЕТИРИ НОВИ ВОЗИЛА ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ!

Од самото формирање на компанијата, се залагаме за обезбедување на најдобра услуга при изнајмување возила. Како се менуваат потребите на нашите клиенти, така...

Струмица Денес

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕНТУЗИЈАСТ-СТРУМИЦА ГО ОДБЕЛЕЖА ДЕНОТ НА ЗАГИНУВАЊЕТО НА ТРАЈКОВСКИ ПО СНЕЖНАТА БЕЛАСИЦА!

ПАОК „ЕНТУЗИЈАСТ“-СТРУМИЦА по тринаесетти пат ја реализираше својата активност „Одбележување денот на загинувањето на Претседателот Борис Трајковски...