strumica denes logo
Магазин

април 10, 2018

(ФОТОГАЛЕРИЈА) МАРКЕТИ „ЗДРАВЕЦ“ – СТРУМИЦА ГО ПРОСЛАВИЈА СВОЈОТ ТРЕТ РОДЕНДЕН, ТРИ ГОДИНИ УСПЕШНО РАБОТЕЊЕ!

  Убавата магична приказна на Маркети „Здравец“ продолжува и понатаму!

Види повеќе

април 9, 2018

РЕЛЈА ПОПОВИЧ ОД ЕЛИТНИ ОДРЕДИ ВО САБОТА ВО СЕЛЕКТ!

Српската поп-фолк ѕвезда ,миленикот на женската популација , #ReljaPopovic ,

Види повеќе

април 9, 2018

МАЈ ЌЕ БИДЕ МЕСЕЦОТ НА НЕРАБОТНИ ДЕНОВИ!

Мај е месец на неработни денови. Ќе имаме споен викенд

Види повеќе

април 7, 2018

ЕКСКЛУЗИВНО: БЛАГОДАТНИОТ ОГАН ОД ЕРУСАЛИМ ВЕЧЕРВА ВО 22:00 ЧАСОТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО СТРУМИЦА!

Македонската Православна Црква-ОА Струмичка Епарархија ги известува сите православни христијани

Види повеќе

април 7, 2018

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ВЕЛИГДЕНСКИ ХЕПЕНИНГ ВО „ЗДРАВЕЦ“ МАРКЕТИ ВО СТРУМИЦА, НАЈМАЛИТЕ НАЈМНОГУ УЖИВАА!

Во пресрет на големиот Христијански празник-Велигден, маркети „Здравец“-Струмица организираа Велигденски

Види повеќе

април 5, 2018

Се одржа Велигденски хуманитарен хепенинг во ООУ „Гоце Делчев“ во Вељуса

Најголемиот христијански празник Велигден се слави секогаш со радост и

Види повеќе

април 5, 2018

ПОЗНАТАТА „ДЕСПАСИТО“ ВО ИЗВЕДБА НА НАШИОТ СТРУМИЧАНЕЦ ПЕРЕ ЈОВАНОВ!

Досега на многу начини беше исвирена и испеана познатата „Деспасито“.

Види повеќе