strumica denes logo
забава

јули 2, 2020

AQUARIUS лето во нашиот град започнува

AQUARIUS лето во нашиот град започнува Отсега вашите летни денови

Види повеќе

август 4, 2019

Спектакуларна целодневна роденденска забава на AQUARIUS!

На 4ти Август, недела, ќе се слави најголемиот роденден за

Види повеќе

април 14, 2019

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ПРВО НИКОЛИЈА, А ПОТОА „ЕНЕРЏИ БЕНД“: КЛУБ „ПЛАТИНУМ“ ПРОДОЛЖУВА СО ОДЛИЧНИТЕ ЗАБАВИ!

  Одличен викенд во клуб „Платинум“. Струмичани во петокот имаа

Види повеќе

април 9, 2019

МАЈСТОРИ ЗА ДОБРА ЗАБАВА: СЛАТКАРИСТИКА И ДВА БОНА ОВОЈ ПЕТОК ВО „АВАТАР“

Аватарци, доаѓа викенд, а вие добро знаете што значи тоа

Види повеќе

април 9, 2019

КЛУБ „ПЛАТИНУМ“ НАЈАВИ ОДЛИЧНА ЗАБАВА ЗА ОВАА САБОТА ЗАЕДНО СО „ЕНЕРЏИ БЕНД“

Епицентарот во градот оваа #САБОТА повторно ќе гори! По голема

Види повеќе

април 4, 2019

Роденденска забава на Унијата на млади сили со ДНК денеска во СЕЛЕКТ во СТРУМИЦА!

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ денеска со почеток од

Види повеќе

декември 24, 2018

По синоќешната одлична забава во „КОСМОПОЛИТ“, вечерва следува уште една!

По одличната забава која „ЕНЕРЏИ БЕНД“ ја приредија синоќа во

Види повеќе

декември 19, 2018

„Стариот Џумбушлија“ ве поканува секој ден на предновогодишни колегијални прослави!

Драги пријатели, остануваат само уште 2 недели од 2018 година.

Види повеќе