Роденденска забава на Унијата на млади сили со ДНК денеска во СЕЛЕКТ во СТРУМИЦА!

април 4, 2019

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ денеска со почеток од 21:00 часот, огранизира голема забава во СЕЛЕКТ во СТРУМИЦА заедно со незаменливите ДНК. На својот официјален фејсбук профил тие напишаа дека поканата е отворена за сите оние кои сакаат да се дружат, забавуваат и воедно да разменат нови идеи и мислења.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: