strumica denes logo
Селект

ноември 21, 2018

СЕЛЕКТ СО НЕВООБИЧАЕНА ЗАБАВА ЗА ОВОЈ ПЕРИОД: ВО САБОТА ПОВЕЛЕТЕ НА BEACH PARTY!

Дами и господа со големо задоволство Ви ја најавуваме забавата

Види повеќе

септември 19, 2018

ЧЕТИРИ ПИВА И ПИЦА ИЛИ ПАСТАРМАЈЛИЈА ЗА 400 ДЕНАРИ – ФЕНОМЕНАЛНА ПРОМОЦИЈА НА СЕЛЕКТ ЗА ЛИГА НА ШАМПИОНИТЕ!

СЕЛЕКТ и овојпат со феноменална промоција за сите љубители на

Види повеќе

јули 23, 2018

НЕЗАМЕНЛИВИОТ АДИЛ ДОАЃА ВО СТРУМИЦА-СЕЛЕКТ!

Најпосакуваниот поп-фолк пејач на балканот,најбараниот вокал на овие простори, веќе

Види повеќе

јули 6, 2018

ГОЛЕМА РОДЕНДЕНСКА ПРОСЛАВА ВЕЧЕРВА ВО СЕЛЕКТ-ГРАТИС ВАУЧЕР ЗА ПАТУВАЊЕ НА КРФ ЗА ДВАЈЦА ЗА НАЈСРЕЌНИОТ!

Петок0 6 jули голем концертен настап на балканската поп-фолк ѕвезда #PedjaMedenica! Голема

Види повеќе

јули 5, 2018

ПОГЛЕДНЕТЕ КОИ СЕ СРЕЌНИТЕ ДОБИТНИЦИ НА ГРАТИС ВЛЕЗНИЦИ ЗА УТРЕШНАТА ЗАБАВА ВО СЕЛЕКТ!

Никола Бактарлиев Христијан Николов Александар Данилов Сузана Трајкова Влатко Петров

Види повеќе

јуни 10, 2018

НАЈБАРАНАТА И НАЈПОПУЛАРНАТА ВО МОМЕНТОТ БАЛКАНСКА ЅВЕЗДА-МИЛИЦА ПАВЛОВИЧ, ДОАЃА ВО СЕЛЕКТ!

  Најбараната и најпопуларната во моментот балканска ѕвезда , поп-фолк

Види повеќе

мај 11, 2018

МИРЗА СЕЛИМОВИЧ ДОАЃА ВО СЕЛЕКТ!

Најхаризматичниот , најдобриот и најпопуларниот во моментот турбо-фолк пејач на

Види повеќе

мај 8, 2018

ОФИЦИЈАЛНА МАТУРСКА ВЕЧЕР ЗА СИТЕ МАТУРАНТИ ОД МАКЕДОНИЈА НА 18 МАЈ ВО СЕЛЕКТ-СТРУМИЦА!

Официјална матурска вечер , за сите матуранти од цела Македонија!!!!

Види повеќе