strumica denes logo

НЕЗАМЕНЛИВИОТ АДИЛ ДОАЃА ВО СТРУМИЦА-СЕЛЕКТ!

Автор:

Датум:

јули 23, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

јули 23, 2018

Категории:

Култура

Најпосакуваниот поп-фолк пејач на балканот,најбараниот вокал на овие простори, веќе докажан пред струмичката публика ни најавува мега спектакуларен концерт!!!! Дами и Господа #Адил во #CafeBarSelect , #Сабота11Август !! Забавата е загарантирана , затоа не размислувајте и резервирајте побргу!! резервации & информации 070/310-013 Magdalena Magi Vitanova 071/307-891 Mitko Kocev 075/346-232 Martin Majstorov