НЕЗАМЕНЛИВИОТ СЕЛЕКТ-СТРУМИЦА СЛАВИ 14 ГОДИНИ ОД СВОЕТО ПОСТОЕЊЕ-ПРИСУТНИТЕ НА РОДЕНДЕНОТ ЌЕ ГИ ЗАБАВУВА PEDJA MEDENICA!

јули 2, 2018

14 години постоење , 14 години синоним за најдобрите забави во градот, 14 години двигател на ноќниот живот во нашиот град. Почитувани, со неизмерна радост Ве покануваме да го прославиме#14роденден на #CafeBarSelect !!!! На Ваше барање а наше задоволство , главен виновник за незаборавната роденденска забава е задолжен балканскиот хит мејкер , текстописец , композитор и поп-фолк пејач кој ни доаѓа од Србија – #PedjaMedenica!!!!

Dodjes mi u san ,Cisto da znash, Neka Boli, Za Tebe , Posle Tebe и безброј други хитови ќе одекнуваат до раните утрински часови !!!!
Резервации & Инфо:
070/310-013 Magdalena Magi Vitanova
071/307-891 Mitko Kocev
075/346-232 Martin Majstorov

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ