strumica denes logo

ЧЕТИРИ ПИВА И ПИЦА ИЛИ ПАСТАРМАЈЛИЈА ЗА 400 ДЕНАРИ – ФЕНОМЕНАЛНА ПРОМОЦИЈА НА СЕЛЕКТ ЗА ЛИГА НА ШАМПИОНИТЕ!

Автор:

Датум:

септември 19, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

септември 19, 2018

Категории:

Култура

СЕЛЕКТ и овојпат со феноменална промоција за сите љубители на спортот. Четири пива и пица или пастармалија за само 400 денари за време кога се играат натпреварите од лигата на шампионите. Уживајте во најдобраа фан зона во градот. Се гледаме во 18:55! Да навиваме сите заедно.