СЕЛЕКТ СО НЕВООБИЧАЕНА ЗАБАВА ЗА ОВОЈ ПЕРИОД: ВО САБОТА ПОВЕЛЕТЕ НА BEACH PARTY!

ноември 21, 2018

Дами и господа со големо задоволство Ви ја најавуваме забавата невообичаена за овој период во годината.
BEACH PARTY е забавата која среде зима ке ве натера да се чуствувате како во лето.
Менаџерскиот тим на СЕЛЕКТ ке се погрижи оваа Сабота да се почуствувате како да сте на некоја песочна плажа декорирано со песок, палми, базент, лежалки…
Главен и одговорен за забавата ке биде DJ Panos X Xks резидент DJ на плажите SAHARA и PASTAZI во Грција.
Ке не забавува со најпопуларните хитови во моментот и најдобрите летни хитови.
Домашна подршка на настанот ке добиеме од DJ TERROR кој е добро познат на струмичката публика.

Затоа не размислувајте многу и во сабота сите на #ПЛАЖА од инат на времето да ја направиме најдобрата #BeachParty среде зима.

Телефон за резервации:
Мартин 075/346-232
Димитар 078/400-228
Давид 076/206-233

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: