Home

Perdormire

Tag - вечерва

Култура

ДАЛИ СМЕ СПРЕМНИ ЗА НАЈЛУДАТА НОЌ ДОСЕГА? „ДУБИОЗА КОЛЕКТИВ“ ВЕЧЕРВА НА ГОЛЕМАТА СЦЕНА НА СТРУМИЦА ОПЕН ФЕСТ!

Ако некој прашате кој ги прави најлудите забави на балканот? Со сигурност ќе ви одговорат дека тоа се „ДУБИОЗА КОЛЕКТИВ“. За прв пат во Струмица овие момци ќе...

Култура

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНКАТА СЛАВИЦА АНГЕЛОВА ВЕЧЕРВА ЌЕ ГИ БРАНИ БОИТЕ НА МАКЕДОНИЈА НАЈДОБРО ШТО МОЖЕ И УМЕЕ!

Вечерва со почеток од 22:00 часот на програмата на Канал 5, ќе се емитува познатото натпреварувачко шоу „Некои нови клинци“ каде нашата струмичанка Славица...