МИЛЕНИКОТ НА ЖЕНСКАТА ПОПУЛАЦИЈА САША КОВАЧЕВИЌ-ВЕЧЕРВА НА СТРУМИЦА ОПЕН 2018!

август 19, 2018

На огромно задоволство на женската популација, вечерва на градскиот плоштад во Струмица во склоп на Струмица Опен Фест конечно, голем солистички концерт ќе одржи мега-ѕвездата на балканските простори, познатиот шармер Саша Ковачевиќ. Струмица ја очекува вистинско лудило!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: