strumica denes logo
вечерва

април 17, 2019

„M&M Coffee To Go“ со интересни промоции вечерва во периодот кога се игра МАНЧЕСТЕР СИТИ-ТОТЕНХЕН!

Заедно да го проследиме реванш наптреварот помеѓу Тотенхем и Манчестер

Види повеќе

март 30, 2019

Вечер е најдолгата ноќ во годината – во 2, часовникот мрда на 3 часот

Со поместување на стрелките на часовникот ноќеска завршува зимското сметање

Види повеќе

јануари 5, 2019

НЕЗАМЕНЛИВАТА СУЗАНА ГАВАЗОВА ВЕЧЕРВА ВО „КОСМОПОЛИТ“

Тимот на ресторан „КОСМОПОЛИТ“ вечерва ве поканува на одлична забава

Види повеќе

декември 10, 2018

СЛАВЧО ПОПОСКИ: ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА СТУД И МИНУСНИ ТЕМПЕРАТУРИ ОД ВЕЧЕРВА!

Под влијание на влажна и студена воздушна маса која е

Види повеќе

ноември 30, 2018

ВЕЧЕРВА БАНИ ПОВТОРНО ВО GOSSIP CAFE!

30•11 – Овој Петок веќе вам познатата БАНИ повторно во

Види повеќе

ноември 27, 2018

Проследете ги натпреварите од Лигата на Шампионите вечерва во M&M Coffee To Go со интересни промоции!

#ЗАЕДНО да го проследиме и оваа коло од најелитното фудбалско натпреварување

Види повеќе

ноември 7, 2018

ПРЕМИЕРА: Вечерва „Забрането смеење“ ексклузивно пред струмичката публика!

Со почеток од 20:00 часот, вечерва во НУЦК „Антон Панов“-Струмица,

Види повеќе

октомври 27, 2018

После полноќ започнува зимското сметање на времето

После полноќ, стрелките на часовниците ќе се вратат еден час

Види повеќе