ДАЛИ СМЕ СПРЕМНИ ЗА НАЈЛУДАТА НОЌ ДОСЕГА? „ДУБИОЗА КОЛЕКТИВ“ ВЕЧЕРВА НА ГОЛЕМАТА СЦЕНА НА СТРУМИЦА ОПЕН ФЕСТ!

август 19, 2018

Ако некој прашате кој ги прави најлудите забави на балканот? Со сигурност ќе ви одговорат дека тоа се „ДУБИОЗА КОЛЕКТИВ“. За прв пат во Струмица овие момци ќе покажат што знаат и умеат. Се гледаме на плоштадот вечерва!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: