Perdormire

Tag - струмичанец

Спорт

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНЕЦОТ ПОВТОРНО НА ВРВОТ: Магијата на Пандев во конкуренција за „Гол на годината“ во Италија

Капитенот на македонската репрезентација Горан Пандев е кандидат за гол на сезоната 2017/2018 во Серија А. Мајсторијата на офанзивецот на Џенова против Верона...

Тема на денот

(АРХИВА) Видео:Како религија му помогнала на струмичанец да ја излечи зависноста од дрога

Социјалната одговорност на верските заедници беше темата на 18-тата епизода од серијалот „На Иста Страна“. Во емисијата ќе видите позитивни приемри за тоа како...

  • Big-Baner.jpg
  • 300x250.png
  • BANER-19_06.gif