strumica denes logo

Струмичанецот Петар Делев-Тhe Marshall најави нова песна!

Автор:

Датум:

октомври 26, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

октомври 26, 2018

Категории:

Култура

Откако објави дека се откажува од музика струмичкиот влогер и диџеј THE MARSHALL објави тизер за нова песна која ке излезе во јавноста на 01 ноември годинава, што не очекува останува да видиме.