Home

Perdormire

Tag - сообраќајна несреќа

Хроника

(ФОТО) ДЕТЕ ОД СТРУМИЦА ТЕШКО ПОВРЕДЕНО ВО СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА-ВО НЕСВЕСТ ПРЕНЕСЕНО ВО СТРУМИЧКАТА БОЛНИЦА!

Синоќа околу 22:30 часот на улицата „Ѓорги Василев“ во Струмица се случи сообраќајна несреќа во која потешко повредено е дете. Како што не информиираа...

Хроника

ВОНРЕДНА ИНФОРМАЦИЈА ОД АМСМ:СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА ПАТНИОТ ПРАВЕЦ КУКЛИШ-СВИДОВИЦА, СООБРАЌАЈОТ ВО ПРЕКИН

АМСМ информира дека од 21:50 ч. во Струмица, регионалниот пат од с. Куклиш кон с. Свидовица и обратно е во прекин поради сообраќајна незгода на излез од с...