ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА: МОМЧЕ ОД СТРУМИЦА СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ!

јуни 13, 2018

На излезот од Куклиш вечерва се случи тешка сообраќана несреќа помеѓу автомобил и мотор. Во сообраќајната несреќа тешко повредено е момче. Полицијата веднаш пристигнала на местото на несреќата и извршила увид на истата. Со повеќе информации во текот на утрешниот ден.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ