strumica denes logo

(ФОТО) СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА СЕМАФОРИТЕ КАЈ „ГЛОБАЛ“

Автор:

Датум:

мај 11, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

мај 11, 2018

Категории:

Култура

Сообраќајна несреќа на семафорите кај „Глобал“ се случи синоќа околу 1:30 часот по полноќ. Како што не информираа очевидците кои и ни ја испратија фотографијата, велат дека немало потешко повредени. Полицијата веднаш пристигнала на местото на несреќата и изврши увид за истата.