СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА РАСКРСНИЦАТА ВО БЛИЗИНА НА УЧИЛИШТЕТО „НИКОЛА ВАПЦАРОВ“

јуни 11, 2018

Пред еден час се случи сообраќајна несреќа помеѓу два автомобили на раскрсницата во близина на основното училиште „Никола Вапцаров“. Како што не информираа очевидците нема потешко повредени. Полицијата веднаш пристигнала на местото на несреќата и врши увид на истата.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ