Home

Perdormire

Tag - сообраќајна несреќа

Хроника

СТРУМИЧАНКАТА КОЈА БИЛА ВО АВТОБУСОТ КОЈ СИНОЌА СЕ ПРЕВРТЕ Е ВО ДОБРА ЗДРАВСТВЕНА СОСТОЈБА!

Струмичанката Ј.Г која синоќа беше во автобусот кој се преврте во провалија во близина на месноста Карпалак на автопатот Скопје-Тетово е во добра здравствена...