Home

Perdormire

Tag - Космополит

Струмица

ВО ПЕТОК КРИСТИНА СТОЈКОВА, А ВО САБОТА „ДИКАТО БЕНД“ – „КОСМОПОЛИТ“ СО ОДЛИЧНА ВИКЕНД ШЕМА!

Девојката со златен глас-Кристина Стојкова во петок ќе ги забавува струмичани во „Космополит“, додека во сабота пак „Дикато Бенд“ ќе се погрижи за вашата вечер...

Струмица

Денес Кристина Стојкова, утре „Love Bend“ а во сабота незаменливите „Дикато Бенд“ – Неделата завршете ја со добри забави во „КОСМОПОЛИТ“

Денеска: Кристина Стојкова со почеток од 21:00 часот Петок: „Love Bend“ со почеток од 21:00 часот Сабота: „Дикато Бенд“ со почеток од 21:00 часот Тимот на...

Струмица

ЦЕЛА НЕДЕЛА ЗАБАВА ВО „КОСМОПОЛИТ“, ВО САБОТА СУЗАНА ГАВАЗОВА – ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА АГЕНДАТА ДО КРАЈОТ НА НЕДЕЛАТА!

Тимот на „КОСМОПОЛИТ“ подготви забава за цела недела! Во одличен амбиент и вкусна храна уживајте во новогодишно-божиќните празници. ДЕНЕС: Горан и Спасе со...