Perdormire

ВМРО-ДПМНЕ

ВМРО-ДПМНЕ

СТРУМИЧКОТО ВМРО-ДПМНЕ ГИ ПОКАНУВА ЗЕМЈОДЕЛЦИТЕ НА ПРОТЕСТ ВО СКОПЈЕ ВО САБОТА, ТРГНУВАЊЕ ВО 10:00 ЧАСОТ ПРЕД „ТИНЕКС“

Струмичкото ВМРО-ДПМНЕ ги поканува струмичките земјоделци на протест во Скопје во сабота кој ќе се одржи пред македонската влада со почетк од 13:00 часот...

ВМРО-ДПМНЕ

УНИЈА НА МЛАДИ СИЛИ НА ВМРО ДПМНЕ СТРУМИЦА: ПОДОБАР СПОРТ- ПОДОБАР ЖИВОТ СЕ’ УШТЕ НЕ СМЕ ВИДЕЛЕ ВО СТРУМИЦА!

ВМРО-ДПМНЕ КАДЕ СЕ ВЕТЕНИТЕ МОНТАЖНИ ТРИБИНИ И ДРУГИ ПРОПРАТНИ ЕЛЕМЕНТИ ОТИ Е ОЧИГЛЕДНО ДЕКА АМБИЦИОЗНИОТ ФИЛМ ПОДОБАР СПОРТ- ПОДОБАР ЖИВОТ: НЕМА ДА ГО ГЛЕДАМЕ...

ВМРО-ДПМНЕ

ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ СО ВЕТУВАЊЕ ПРЕД СТРУМИЧАНИ: ВИ ВЕТУВАМ ДЕКА ВЕЧЕРТА КОГА ЌЕ ПОБЕДИМЕ НА ИЗБОРИТЕ, ПОБЕДАТА ЌЕ ЈА СЛАВАМ СО ВАС ОВДЕ ВО СТРУМИЦА!

Изборот е помеѓу обнова предводена од ВМРО-ДПМНЕ и арамилук на Заев и дружината Сите оние курири кои што на кукавички начин доаѓаат да бараат милост за овие...

ВМРО-ДПМНЕ

(ВИДЕО) ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ УТРЕ (ЧЕТВРТОК) ВО СТРУМИЦА НА РАЗГОВОР СО ГРАЃАНИТЕ ЗА ОБНОВА НА МАКЕДОНИЈА!

Александра Митева 09.10.2019 „Разговори за #ОбноваНаМакедонија“ Струмица Локација : Пред Споменикот на жртвите од пожарот – Платото пред Тинекс Маркет...

ВМРО-ДПМНЕ

(ВИДЕО) ВМРО ДПМНЕ ОК СТРУМИЦА: РАБОТИТЕ СТАНУВААТ СЕ’ ПОЛОШИ, СЛЕДУВААТ СЕРИЈА НА ПРЕСОВИ!

Претседателот на струмичкото ВМРО-ДПМНЕ Александар Донев, на прес конференција најави серија на пресови во иднина бидејќи  како што вели тој, работите од ден...

  • Big-Baner.jpg
  • 300x250.png
  • BANER-19_06.gif