Perdormire

Tag - Сузана Гавазова

Култура

СТРУМИЧАНКАТА СУЗАНА ГАВАЗОВА СЕ ПРИСЕТИ НА ГОЛЕМАТА ЛЕГЕНДА: ШАБАН ШАУЛИЌ ПЕЕШЕ НА НАШАТА СВАДБА

ИЗВОР:ВЕЧЕР.ПРЕСС Како што во животот се случуваат и радосни и тажни работи, така е и со спомените. На еден таков убав спомен (само за Вечер-vecer.press), сега...

Струмица

ЦЕЛА НЕДЕЛА ЗАБАВА ВО „КОСМОПОЛИТ“, ВО САБОТА СУЗАНА ГАВАЗОВА – ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА АГЕНДАТА ДО КРАЈОТ НА НЕДЕЛАТА!

Тимот на „КОСМОПОЛИТ“ подготви забава за цела недела! Во одличен амбиент и вкусна храна уживајте во новогодишно-божиќните празници. ДЕНЕС: Горан и Спасе со...