strumica denes logo
аватар

јули 16, 2019

Спектаклот со Јелена Розга ќе се одржи на базенот Аквариус

Поради огромен интерес од публиката за спекталурниот концертот на мега

Види повеќе

април 26, 2019

ПОГЛЕДНЕТЕ КОИ СЕ ДЕСЕТТЕ ДОБИТНИЦИ НА ГРАТИС ВЛЕЗНИЦИ ЗА НАСТАПОТ НА ПЕТАР ГРАШО ВО „АВАТАР“

Добитници за настапот на Петар Грашо утре (сабота) во „АВАТАР“

Види повеќе

април 17, 2019

„АВАТАРЦИ“ СПРЕМНИ ЗА ПОЛЕТУВАЊЕ: „БОИНГ 747“ И АТРАКТИВНАТА ЕДИТА ВО ПЕТОК ВО „АВАТАР“

Секогаш предизвикувала воздишки кога доаѓа во Струмица. Стана позната по

Види повеќе

април 9, 2019

МАЈСТОРИ ЗА ДОБРА ЗАБАВА: СЛАТКАРИСТИКА И ДВА БОНА ОВОЈ ПЕТОК ВО „АВАТАР“

Аватарци, доаѓа викенд, а вие добро знаете што значи тоа

Види повеќе

април 9, 2019

ГОЛЕМА ЗАИНТЕРЕСИРАНОСТ ЗА КОНЦЕРТОТ НА ВЛАДО ЈАНЕВСКИ ВО САБОТА ВО „АВАТАР“

По големиот концерт во преполната Вип Арена “Борис Трајковски”, за

Види повеќе

април 5, 2019

RNB И ХИП-ХОП ЖУРКА ВО „АВАТАР“ ВО САБОТА!

А во #сабота уште една #RNB & #HipHop журка! #GuestStar

Види повеќе

април 5, 2019

ВЕЧЕРАШНАТА GREEN PARY ВО „АВАТАР“ ЗБОГАТЕНА СО ЗГОДНИ ТАНЧЕРКИ!

Петочната #GreenParty, не би била комплетна доколку нема згодни, жешки

Види повеќе