strumica denes logo

RNB И ХИП-ХОП ЖУРКА ВО „АВАТАР“ ВО САБОТА!

Автор:

Датум:

април 5, 2019

Категории:

Забава

Автор:

Датум:

април 5, 2019

Категории:

Забава

А во #сабота уште една #RNB & #HipHop журка!

#GuestStar на вечерта ќе ни биде #TheBOY кој е во топ 3 листата на rnb & hiphop диџеи во Грција!

3 пати победник на DMC Dj championship во Грција и три пати учесник на големите DMC Dj финалиња во Лондон! Како специјален гостин има настапувано на концертите на #BustaRhymes, #GURU & #RZA!

Дојдете да се уверите зошто го нарекуваат #KingOfTheDecks во Грција!

Не експериментирај и резервирај 👇

📱Горан – 078/284-978

📱Кристина Тондева- 078/428-024

📱Боби Николов – 071/332-712

📱Ангела Узунова – ‭075/723-888‬

📱Славе Колевски – 071/287-777

📱Стефан – 078/366-755

📱Мартин Величковски – 072/528-746

🅰️VATAR – THE PLACE TO BE!💚