strumica denes logo
аквариус

јули 21, 2019

Традиционално и оваа недела со најдобрите и најновите балкански хитови во АКВАРИУС!

Секое лето во недела, струмичани ги доживуваат најдобрите балкански забави

Види повеќе

јули 18, 2019

СПЕКТАКУЛАРЕН КОНЦЕРТ НА МЕГА ЅВЕЗДАТА ЈЕЛЕНА РОЗГА ВО АКВАРИУС!

Овој Петок 19ти Јули, спремете се за неверојатен концерт под

Види повеќе

јули 16, 2019

Спектаклот со Јелена Розга ќе се одржи на базенот Аквариус

Поради огромен интерес од публиката за спекталурниот концертот на мега

Види повеќе

септември 5, 2018

ПОСЛЕДНО ДРУЖЕЊЕ ВО ДИСКО АКВАРИУС ОВАА ЛЕТО!

Последно дружење во Disco Bazen “AQUARIUS” за оваа лето. ⭐️

Види повеќе

август 22, 2018

АQUARIUS НАЈАВУВА НАЈГОЛЕМА WHITE SENSATION ВО СТРУМИЦА!

Овој петок на 24ти Август, во диско-базен AQUARIUS ќе се

Види повеќе

август 16, 2018

АQUARIUS со вонредна забавна програма за вечерва!

Вечерва во пресрет на Струмица Опен Фест, диско-базен АQUARIUS обезбедува

Види повеќе

август 10, 2018

ВИКЕНД АГЕНДА НА АКВАРИУС!

Weekend Agenda @ AQUARIUS 09•08 | Thursday >> KUKU LELE

Види повеќе

јули 28, 2018

АКВАРИУС ГО СЛАВИ СВОЈОТ 18 РОДЕНДЕН!

  HAPPY BIRTHDAY AQUARIUS ДАМИ И ГОСПОДА, Пред 18 години

Види повеќе