strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Цело лето AQUARIUS!

Автор:

Датум:

јули 16, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

јули 16, 2018

Категории:

Култура

Кога ќе помислиме на лето, она што ни паѓа на памет е базен, коктели и латино музика. Ова лето, базен AQUARIUS ви овозможува да уживате максимално во летото. Базен отворен до 01 часот по полноќ на ваше задоволство.

Од понеделник до четврток, AQUARIUS работи како кафе-клуб каде што ќе може да уживате со вашето друштво во вашиот омилен пијалок. Уживајте во летото со латино музика покрај базен, коктели, кригла пиво, кафе и наргиле. Секој ден од понеделник до четврток од 18:00 – 01:00 AQUARIUS работи како летен клуб покрај базен.