АQUARIUS со вонредна забавна програма за вечерва!

август 16, 2018

Вечерва во пресрет на Струмица Опен Фест, диско-базен АQUARIUS обезбедува вистинска летна забава со најпопуларните балкански хитови. Со почеток од 21 часот, диско – базен AQUARIUS на наше задоволство организира Balkan Party со Dj Jack Dawson.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: