Home

Perdormire

Tag - ДОЖД

Временска прогноза

(Временска прогноза) Денеска облачно со локален дожд – Во Струмица температури до 20 степени

Времето во Македонија денеска претпладне ќе биде променливо облачно, со локален дожд во југоисточните делови. Попладне облачноста ќе се намалува. Ќе дува слаб...