strumica denes logo
Автомобил

април 16, 2019

(ВИДЕО) СЕ ЗАПАЛИ АВТОМОБИЛ ВО ДАБИЛЕ!

Околу 19.30 часот синоќа се запали автомобил во движење во

Види повеќе

јануари 17, 2019

ВО СТРУМИЦА ПОКРАЈ ПАРКИРАЊЕ НА ПЛОШТАД, СЕ ПАРКИРААТ И НА СРЕД УЛИЦА!

Секојдневно до редакцијата на Струмица Денес пристигнуваат фотографии како некои

Види повеќе

јануари 1, 2019

СТРУМИЧКИОТ ПЛОШТАД ДЕФИНИТИВНО СТАНА ПАРКИНГ: УШТЕ ЕДЕН „ШЕРИФ“ ВЛЕЗЕН ВО „ФИЛМ“

По се изгледа дека во Струмица немаме само еден „шериф“,

Види повеќе

октомври 12, 2018

Пронајдени три лица од Бангладеш и Ирак во автомобил во Струмица

На 11.10.2018 година околу 18.15 часот на улица „Климент Охридски“

Види повеќе

септември 25, 2018

СТРУМИЧАНЕЦ СО СВОЈОТ АВТОМОБИЛ ИЗЛЕТА ОД ПАТОТ!

ИСТОКПРЕСС: Млад струмичанец на возраст од 33 години со своето

Види повеќе

септември 8, 2018

АВТОМОБИЛ НА СТРУМИЧАНЕЦ СЕ ЗАПАЛИ ВО КАВАДАРЦИ!

Вчера во 20:10 часот во Полициска станица Кавадарци пријавено е

Види повеќе