Home

Perdormire
Хроника

АВТОМОБИЛ НА СТРУМИЧАНЕЦ СЕ ЗАПАЛИ ВО КАВАДАРЦИ!

Home

Вчера во 20:10 часот во Полициска станица Кавадарци пријавено е дека на улица „Шишка“ во Кавадарци во движење се запалило патничко моторно возило „Форд ескорт“ со делчевски регистарски ознаки, управувано од И.А.(40) од Струмица.

Повредени лица нема.

Пожарот е изгаснат од Противпожарна екипа од Кавадарци.

ФОТО: ИНТЕРНЕТ