bandr
Струмица

ОВА СЕ ДОБИТНИЦИТЕ ОД НАГРАДНИТЕ ИГРИ НА „ТЕОРИЈА НА ЗАГОВОР“, ТРИ ВЕЧЕРНИ ФУСТАНИ ОД „МИА“ И ДВЕ КАРТИ ЗА ПРОСЛАВА НА НОВОГОДИШНАТА НОЌ ВО „ЏОКАНОВ“

Тимот на Струмица Денес по случаен избор ги одбра добитниците од наградните игри за романот „Теорија на Заговор“, три вечерни фустани кои ги доделува бутик...

Струмица

Струмичанец синоќа ја налутил Слаѓа Алегро и искуството веднаш го сподели на инстаграм!

Српската пејачка Слаѓа Алегро се пожали дека вчеравечер имала непријатно искуство на настапот во дискотека во Струмица. Додека пеела во еден од ноќните клубови...

Струмица

ИМАТЕ ПОТРЕБА ОД РАЗУБАВУВАЊЕ НА НАСМЕВКАТА? ПОВЕЛЕТЕ ВО ПЗУ ДЕНТАНОВА-Др БОЈАН ИВАНОВ ВЕ ОЧЕКУВА!

Доколку имате потреба од разубавување на насмевката или друга стоматолошка услуга ПЗУ Дентанова Др Бојан Иванов ве очекува.Во пријатен и реласкиран амбиент ви...

Струмица

СПОДЕЛУВАЈТЕ: ЕДЕН ОД НАЈЛУКСУЗНИТЕ РЕСТОРАНИ ВО СТРУМИЦА – ЏОКАНО ДОДЕЛУВА КАРТИ ЗА ПРОСЛАВА ЗА НОВА ГОДИНА

Еден од најлуксузните ресторани во околината на Струмица доделува две гратис карти од по 1.500 денари за прославата за нова година за најбрзите кои ќе ја...