strumica denes logo
здравец

октомври 8, 2018

ДЕДО ЃОРЃИ ПРОГЛАСЕН ЗА СУПЕР БАБА НА ТРАДИЦИОНАЛНАТА ЗДРАВЕЦ АЈВЕРИЈАДА!

На овогодинешната традиционална Здравец Ајверијада за Супер Баба е прогласен

Види повеќе

септември 3, 2018

(ФОТО) МАРКЕТИ ЗДРАВЕЦ-СТРУМИЦА СО ПОДАРОЦИ ЗА ПРВАЧИЊАТА!

За учениците од основните и средните училишта денеска започна новата

Види повеќе

јули 16, 2018

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: ОТВОРЕНА НОВА СЕНДВИЧАРА „ЗДРАВЕЦ“ 3-КА ВО ГРАДОТ!

Од денеска струмичани ќе имаат можност да ги вкусат најдобрите

Види повеќе

април 10, 2018

(ФОТОГАЛЕРИЈА) МАРКЕТИ „ЗДРАВЕЦ“ – СТРУМИЦА ГО ПРОСЛАВИЈА СВОЈОТ ТРЕТ РОДЕНДЕН, ТРИ ГОДИНИ УСПЕШНО РАБОТЕЊЕ!

  Убавата магична приказна на Маркети „Здравец“ продолжува и понатаму!

Види повеќе

март 10, 2018

ЗДРАВЕЦ МАРКЕТИ СО НОВА НАГРАДНА ИГРА: СО СМЕТКА ОД 500 ДЕНАРИ ДОБИЈТЕ 6.000 ДЕНАРИ!

Здравец Маркети-Струмица повторно мисли на своите клиенти! И овојпат тие

Види повеќе

март 10, 2018

ЗДРАВЕЦ МАРКЕТИ СО НОВА НАГРАДНА ИГРА: СО СМЕТКА ОД 500 ДЕНАРИ ДОБИЈТЕ 6.000 ДЕНАРИ!

  Здравец Маркети-Струмица повторно мисли на своите клиенти! И овојпат

Види повеќе